23 Mayıs 2024, Perşembe
Ana Sayfa / Haberler / Sıraya girmek istemeyince geline hediyesini drone ile gönderdi

Sıraya girmek istemeyince geline hediyesini drone ile gönderdi

Ülkemizin muzip ve eğlenceli abilerinin kafaları yine zehir. Belki de sadece eğlenmek amaçlıydı bilinmez ama düğünde kuzeninin takı sırasına girmek istemeyen bir kişi hediyesini drone aracılığla geline ulaştırdı.

İzmirde fotoğraf makinesi ve kamera satışı yapan Gani Güleç, kuzenin düğününe teşrif ediyor. Sıra takıya gelince bildiğimiz üzere insanlar çift’e hediyelerine vermek üzeri sıraya giriyorlar, vatandaş baktı ki sıra gelecek gibi değil haliyle sıraya da girmek istemiyor tabi. E hal böyle olunca da gelinin kuzeni çareyi drone‘de buluyor. Uzun şeritler halinde sıra sıra paraları (beş bin TL) damadın babası ile birbirine iğneyle (başka birşey de olabilir) tutuşturup drone asıyor ardından havalandırıp gelinin yanına kadar uçuruyor daha sonra da yavaşça indiriyor. Tam boy hizasında olmayacak ki parayı droneden alabilmek için birazcık vakit harcıyorlar. O sırada düğünde takılarını anons eden abiden gelen cevap süper; “Kardeşim az olmuş bu, havadan geldi paralar“:)

İlginizi Çekebilir

Drone’ların yeni korkulu rüyası: DroneGun MkIII

2018 yılının Aralık ayında İngiltere’nin başkenti Londra’daki Gatwick Havalimanıüzerinde izinsiz uçurulan drone’lar nedeniyle 36 saat boyunca …

One comment

  1. 😀 ahaha yurdum insanı işte diyecek bir şey yok. Ama güzel düşünmüş drone ile geline hediyesini iletmeyi 🙂

Bir cevap yazın